TAEKWONDO HAKIMI Rožňava

Adresa:
Rudná 199, 048 01 Rožňava
Telocvičňa:
ZŠ Ulica pionierov 1, 048 01 Rožňava
Tréner:
Mgr. Nora Angyalová, 5. DAN
Kontakt:
0908 383 161, angyalova.nora@gmail.com
IČO:
35563095

ILYO TAEKWONDO Trenčín

Adresa:
Saratovská 7388/1B, 91108 Trenčín
Telocvičňa:
OZC Južanka, Gen. Svobodu 1, 911 08 Trenčín
Tréner:
Ing. Jana Babinská, 4. DAN
Kontakt:
0904 / 481 001, ilyotaekwondo@gmail.com
IČO:
42024536

ILYO TAEKWONDO VTJ Zvolen

Telocvičňa 1:
SOŠT Zvolen, J.Švermu 1, 96001 Zvolen
Telocvičňa 2:
Kasárne SNP, Borovianska 1, 96001 Zvolen
Tréner:
Ing. Oto Ďurčovič, 3. DAN
Kontakt:
0915 187 370, taekwondozvolen@gmail.com
IČO:
30845572

RYONG ŠKP TKD Bratislava

Telocvičňa 1:
OC TERNO Kresankova 3, Bratislava
Telocvičňa 2:
Základná škola kpt. J. Nálepku, Stupava
Tréner:
Mgr. Peter Zagyi, PhD. , 5. DAN
Kontakt:
0907 / 201 419, ryong.taekwondo@gmail.com
IČO:
00681989

Leon Taekwondo Academy Bratislava

Telocvičňa:
SOŠ Polygrafická, Račianska 190, Bratislava
Tréner:
Ing. Róbert Bráz, 4. DAN
Kontakt:
0908 813 280, leon.academy@gmail.com
IČO:
42253519

BLACK TIGER TKD Snina

Adresa:
1. mája 2057/9, 069 01 Snina
Telocvičňa:
Základná škola 1. mája (Dojang Klubu), Snina
Tréner:
Tomáš Potocký, 2.DAN
Kontakt:
0918  211 200, tomaspotocky@centrum.sk
IČO:
42089158

KORYO PANTHERS TAEKWONDO Rožňava

Telocvičňa:
ZŠ Zlatá 2, Rožňava
Tréner:
Gabriel Hiczér 4.DAN
Kontakt:
0908 500 973, gabriel.hiczer@gmail.com
IČO:
42246059

FALCON TKD klub Rimavská Sobota

Adresa:
Malohontská 61/22, 979 01 Rimavská Sobota
Telocvičňa:
Malohontská ulica 1931, Dom Služieb
Hlavný tréner:
Ing. Jaroslav Dób 3.Dan;
Kontakt:
+421907147107, falconklubslovakia@gmail.com, faust2@centrum.sk
IČO:
42188121

ILYO Taekwondo ŠKP Košice

Telocvičňa:
Metropol, Štúrova 32, Košice
Tréner:
Ing. Pavel Ižarik, 5. DAN
Kontakt:
0908 / 689 948, tkd.centrum@gmail.com
IČO:
00594512

KORYO Slávia UPJŠ Košice

Telocvičňa:
Dojang Taekwondo, Stierova 29, KVP, Košice
Tréner:
Mgr. Mário Švec, 4. DAN
Kontakt:
0905 / 267 973, dojang1978@icloud.com
IČO:
35505800

TAEKWONDO klub Hnúšťa

Telocvičňa Hnúšťa:
ZŠ Klokočova Hnúšťa, 742, 981 01 Hnúšťa
Telocvičňa Tisovec:
ZŠ Dr. V. Clementisa Tisovec, Francisciho 803, 980 61 Tisovec
Tréner:
Mgr. Maroš Oláh 2.DAN
Kontakt:
0903 857 558, tkdhnusta@gmail.com
IČO:
35998661

TAEKWONDO klub Humenné

Adresa:
Laborecká 55, 06601 Humenné
Telocvičňa 1:
Stredná odborná škola zdravotnícka, Lipová 32,066 83 Humenné
Telocvičňa 2:
Centrum voľného času
Tréner:
Ondrej Chalčak 5. Dan
Kontakt:
0911 372 080, taekwondo.humenne@gmail.com
IČO:
37792661

TAEKWONDO 4 U

Telocvičňa:
Gymnázium M.M.Hodžu, ul. Hodžova 860/9, 03136 Liptovský Mikuláš
Tréner:
Mgr. Alexandra Vyskočániová
Kontakt:
0911 885 522, taekwondolm@gmail.com
IČO:
42351782